Тренінг з догляду за маломобільними людьми старшого віку в домашніх умовах

Дата: 07.06.2024 12:29

У рамках Україно-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я» соціальні робітники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білокриницької сільської ради взяли участь у тренінгу з догляду за маломобільними людьми старшого віку в домашніх умовах.

Спікерами тренінгу були:

Зоя Максимова – медичний директор «Всетурботи» та заступниця медичного директора Центру паліативної допомоги «Добробут»

Лариса Борисенко – медична патронажна паліативна сестра у Благодійній організації «СВОЇ»

За два дні працівники отримали не лише теоретичні знання щодо емоційного вигорання на робочому місці, але й мали можливість практично попрацювати. Вони навчалися вимірювати артеріальний тиск та рівень цукру в крові, а також дотримуватися основних правил догляду за маломобільними людьми похилого віку.