Інтерактивна дитяча кімната

Інтерактивна дитяча кімната, розташована в Центрі безпеки, відкриває перед маленькими жителями нашої громади двері до унікального освітнього досвіду. Цей сучасний простір оснащений передовими технологіями та навчальними засобами, які забезпечують інтерактивне засвоєння важливих правил безпеки.

У цій кімнаті встановлено спеціальні двері, що нагріваються, щоб демонструвати теплове випромінювання під час пожежі. Також є димова машина, яка створює дим, надаючи навчальним вправам більшу реалістичність. В експозиції представлена побутова техніка, що стала причиною реальних пожеж, дозволяючи дітям візуально ознайомитись з потенційними джерелами небезпеки у у їхніх власних домівках.

Інформаційні стенди наочно пояснюють причини виникнення пожеж, методи їх запобігання та правила поведінки в екстрених ситуаціях, сприяючи формуванню культури безпеки з раннього віку.

Дітки мають можливість одягнути спеціальну форму пожежників, що допомагає їм відчути себе справжніми героями та зануритися в атмосферу відповідальної роботи.

Ця кімната є не просто освітнім простором, а справжнім центром формування важливих життєвих навичок у молодих мешканців нашої громади, що робить їх обізнаними, відповідальними та безпечними.

18 Квітня, 2024 р., 17:36
У рамках тижня безпеки маленькі вихованці Білокриницького ЗДО мали чудову можливість відвідати дитячу інтерактивну кімнату в Центрі безпеки громадян села Біла Криниця. Там вони занурились у світ захоплюючого навчання основам безпеки в ігровій формі!