Служба у справах дітей Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області

Утворена сільською радою як самостійний виконавчий орган місцевого самоврядування на підставі рішення сесії сільської ради від 07 червня 2021 року № 196 відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечує виконання покладених на Службу завдань.

Контакти служби у справах дітей

Адреса: 35342, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Біла Криниця, вул. Рівненська, 94

Телефон: 0362 27 07 38
Моб. телефон: 097 168 00 11
E-mail: bilakrsr_ccd@ukr.net

Понеділок – четвер: з 9:00 до 18:15

П’ятниця: з 9:00 до 17:00

Обідня перерва: з 13:00 до 14:00

Вихідний: субота, неділя

Ми у фейсбук: https://www.facebook.com/groups/5453066438049931

Козлюк Ірина Ігорівна - в. о. начальника

Основними завданнями служби є:

• Реалізація на території об’єднаної громади політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
  • Розроблення і здійснення самостійно або разом із відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм  власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;
  • Координація зусиль органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності;
  • Ведення державної статистики щодо дітей;
  • Ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів;
  • Надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;
  • Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
  • Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території сільської ради становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

23 Квітня, 2024 р., 15:48
Уряд ухвалив зміни щодо оформлення закордонних паспортів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають за межами України.  Відтепер законні представники тимчасово переміщених за межі України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ЗВІЛЬНЕНІ від сплати за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта для виїзду за кордон.
19 Квітня, 2024 р., 15:48
Вони можуть непокоїти не лише учасників, а й батьків, вчителів та всю шкільну громаду.
03 Квітня, 2024 р., 14:51
Щоб випрати і скласти речі, повикидати зіпсовані продукти та помити плиту не потрібно великих статків чи особливих умов!
09 Лютого, 2024 р., 14:50
Підставою обов’язкового представництва можна вважати народження дитини, посвідчене належним чином (кровна спорідненість). Це закріплено в статті 242 Цивільного кодексу України, згідно з якою законними представниками є БАТЬКИ (стосовно своїх малолітніх та неповнолітніх дітей).
08 Лютого, 2024 р., 14:46
🖱06 лютого в усьому світі відзначали День безпечного інтернету. Найбільша увага у ці дні відведена саме дітям та їхній безпеці у інтернеті.
01 Лютого, 2024 р., 14:44
Якщо ви побачили дитину до 14 років, що жебракує сама чи з дорослими, — вона, ймовірно, є потерпілою у кримінальному правопорушенні. Не будьте байдужими.
22 Січня, 2024 р., 14:42
Відповідно до статті 53 Конституції України повна загальна середня освіта є обов’язковою.
20 Січня, 2024 р., 14:39
19 січня з метою запобігання вчиненню злочинів дітьми, забезпечення правомірного здорового дозвілля молоді на території Білокриницької територіальної громади
03 Січня, 2024 р., 14:38
Соціальна допомога в широкому розумінні — це всі види державного соціального забезпечення, які виплачуються в грошовій або натуральній формі. У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму у 2024 році зростуть прив’язані до нього соціальні допомоги, в тому числі і на дітей.