Служба у справах дітей Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області

Утворена сільською радою як самостійний виконавчий орган місцевого самоврядування на підставі рішення сесії сільської ради від 07 червня 2021 року № 196 відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечує виконання покладених на Службу завдань.

Контакти служби у справах дітей

Адреса: 35342, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Біла Криниця, вул. Рівненська, 94

Телефон: 0362 27 07 38
Моб. телефон: 097 168 00 11
E-mail: bilakrsr_ccd@ukr.net

Понеділок – четвер: з 9:00 до 18:15

П’ятниця: з 9:00 до 17:00

Обідня перерва: з 13:00 до 14:00

Вихідний: субота, неділя

Ми у фейсбук: https://www.facebook.com/groups/5453066438049931

Козлюк Ірина Ігорівна - начальник

Чим займається служба у справах дітей?

• наданням правової та інформаційної допомоги населенню щодо захисту прав дітей;
  • готує документи до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров’ю
  • профілактичними заходами для зменшення рівня правопорушень серед дітей;
  • забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток;
  • виявленням дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;
  • вживає заходів щодо надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх влаштуванням.
  • контролем за здійсненням профілактичних та виховних заходів в навчальних закладах, а також дотриманням трудового законодавства щодо неповнолітніх;
  • здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • обстежує житлово-побутові умови;
  • складає протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до частин п’ятої, шостої статті 184 (невиконання рішення органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від дитини) та статті 18850 (недопущення до обстеження умов проживання дитини, створення перешкод посадовим (службовим) особам органу опіки та піклування при здійсненні інших покладених на них законом повноважень)
  • представляє в судах інтереси дітей;
  • здійснює контроль за утриманням та забезпеченням інтересів дітей, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників, патронатних сім’ях.

У яких випадках слід звертатись до служби у справах дітей?

• одержання правової допомоги батькам і дітям;
  • визначення статусу дитини;
  • визначення форми влаштування дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • представництво та захисту інтересів дитини в суді;
  • доцільності підготовки та подання до суду позову чи висновку органу опіки та піклування про позбавлення, поновлення батьківських прав, відібрання дитини у батьків без позбавлення батьківських прав;
  • вирішення спорів між батьками щодо визначення або зміни прізвища та імені дитини;
  • вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини;
  • вирішення спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини та визначення способів такої участі;
  • підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України;
  • доцільності побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав;
  • доцільності встановлення, припинення опіки, піклування;
  • стану утримання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та виконання покладених на них обов’язків;
  • стану збереження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • розгляду звернень дітей щодо неналежного виконання батьками, опікунами, піклувальниками обов’язків з виховання або щодо зловживання ними своїми правами.
05 Червня, 2024 р., 10:25
Наша команда невтомно працює задля того, щоб діти зростали в спокої та гармонії. Що може бути кращим за літній сонячний день? Звичайно, це сонячні, щасливі посмішки наших дітей!
01 Червня, 2024 р., 07:06
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Це свято нагадує нам про найважливіше – про наших дітей, їх щастя та майбутнє. Діти – наше продовження, наші надії та сподівання.
24 Травня, 2024 р., 09:23
Скоро літні канікули і постане питання з оздоровлення школярів. Тож батькам слід вирішити, як саме діти відпочиватимуть.
09 Травня, 2024 р., 17:30
Сьогодні ми мали честь взяти участь у тренінгу, організованому Рівненським обласним центром соціальних служб. Цей захід був проведений у рамках проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), МБО «Партнерство «Кожній дитині» та Міністерства соціальної політики України.
30 Квітня, 2024 р., 14:45
Шановні жителі! Чи ви маєте бажання дати любов та турботу дітям, які потребують родинного тепла? Служба у справах дітей Білокриницької сільської ради шукає саме вас!
23 Квітня, 2024 р., 15:48
Уряд ухвалив зміни щодо оформлення закордонних паспортів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають за межами України.  Відтепер законні представники тимчасово переміщених за межі України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ЗВІЛЬНЕНІ від сплати за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта для виїзду за кордон.
19 Квітня, 2024 р., 15:48
Вони можуть непокоїти не лише учасників, а й батьків, вчителів та всю шкільну громаду.
03 Квітня, 2024 р., 14:51
Щоб випрати і скласти речі, повикидати зіпсовані продукти та помити плиту не потрібно великих статків чи особливих умов!