Бюджет для громадян

План заходів щодо організації розробки та поширення візуалізованого бюджету громади - Бюджету для громадян Білокриницької територіальної громади

План заходів щодо організації інформаційної компанії по збору пропозицій від громадян до проєкту бюджету Білокриницької територіальної громади на 2025 рік та прогнозу на 2025-2027 роки

18 Червня, 2024 р., 17:35
У межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні, продовжуємо розповідати про інструменти партисипації, які можуть використовувати жителі громад. Ще один важливий механізм, про який ми хочемо розповісти, – це ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДЯН.
18 Червня, 2024 р., 10:57
Всі охочі мали можливість почути презентацію бюджету громади на 2024 рік від начальника фінансового відділу Maya Zakhozha та отримати буклет «Бюджет для громадян» з візуалізованими даними про бюджетний процес та можливості участі жителів громади у ньому. Каштан, Криниця та Лелека - що вони символізують в БДГ? Хочете дізнатись, тоді відкривайте і читайте ...
12 Червня, 2024 р., 09:45
У межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні, ми продовжуємо розповідати про інструменти партисипації, які можуть використовувати жителі громад.
31 Травня, 2024 р., 10:00
Це частина проєкту "Бюджетна партисипація від А до Я", який втілює Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні
30 Травня, 2024 р., 13:49
Поінформовані та обізнані: ми продовжуємо серію публікацій у межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні
24 Травня, 2024 р., 09:25
Хочеш дізнатися більше про те, як наповнюється, як витрачається бюджет твоєї громади і як ти можеш вплинути на те, аби покращити ці процеси? Тоді дізнавайся найцікавіше про бюджетний процес уже зараз!