Нещодавно в нашій громаді відбувся урок фінансової грамотності для молоді!

Дата: 31.05.2024 10:00

Це частина проєкту "Бюджетна партисипація від А до Я", який втілює Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Експерт проєкту, Микола Орлов, провів інтерактивний урок, де ми занурилися в бюджетний процес громади, дізналися, як громадяни можуть впливати на бюджет та подавати свої пропозиції на наступний рік.

Було багато цікавого і корисного! Не тільки теорія, а й реальні задачі про фінанси.

———

Захід проводився Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цих заходів не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.