Стратегія розвитку громади

16 Лютого, 2024 р., 16:25
До підготовки стратегії розвитку Білокриницької громади долучилися юні мешканці Білокриницької ТГ, вихованці дошкільних закладів та учні шкіл підготували тематичні малюнки.
24 Січня, 2024 р., 14:28
Білокриницька громада в рамках розроблення Стратегії розвитку Білокриницької громади подала заяву до Єдиної екологічної платформи «ЕкоСистема» про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
22 Грудня, 2023 р., 10:05
19.12.2023 року відбулася четверта зустріч робочої групи зі створення Стратегічного плану розвитку Білокриницької громади.
16 Листопада, 2023 р., 12:16
У Білокриницькій  сільській раді продовжується робота над підготовкою стратегічного плану розвитку Білокриницької громади. Відбулось третє засідання робочої групи, яке модерував Тарас Рашкевич , експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку HOVERLA / проєкт USAID в Україні .
03 Жовтня, 2023 р., 11:02
 Продовжується робота над розробкою Стратегії розвитку Білокриницької територіальної громади на період до 2027 року. 02 жовтня 2023 року відбулося друге засідання робочої групи.  Сільський голова Тетяна Гончарук разом із секретарем сільської ради Іриною Даюк, представниками громадськості, депутатами, членами виконавчого комітету, представниками  підрозділів сільської ради  активно працюють над важливим документом.
30 Серпня, 2023 р., 10:13
29 серпня 2023 року відбулося перше засідання робочої групи.  Секретар сільської ради Ірина Даюк разом із заступником сільського голови В'ячеславом Шкабарою, представниками громадськості, депутатами, членами виконавчого комітету, представниками  підрозділів сільської ради  активно працюють над важливим документом.