РАЗОМ ПЛАНУЄМО МАЙБУТНЄ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.11.2023 12:16

Фото без опису У Білокриницькій  сільській раді продовжується робота над підготовкою стратегічного плану розвитку Білокриницької громади. Відбулось третє засідання робочої групи, яке модерував Тарас Рашкевич , експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку HOVERLA / проєкт USAID в Україні .

Проведений соціально-економічний аналіз громади дозволив оцінити перспективні напрями розвитку для залучення ресурсів. На попередніх засіданнях членами робочої групи було напрацьовано стратегічне бачення, слоган, стратегічні, операційні цілі та завдання стратегії. Наразі продовжується робота з підготовки проєктів розвитку громади.

Це важливий крок в процесі ресурсного становлення усіх сфер громади, підсилення її соціально-економічного розвитку шляхом залучення інвестицій, для покращення добробуту населення та забезпечення якісними муніципальними послугами.

Розробка стратегії розвитку Білокриницької громади – спільна справа кожного!

До спільного планування майбутнього нашої громади долучитися може кожен мешканець нашої громади!

Ідеї, баченням майбутніх перспектив у новій стратегії розвитку громади інформуйте

на e-mail: okraplych@gmail.com , заповнивши попередньо аплікаційну форму  за посиланням:

Термін подачі проєктних заявок до 10 грудня 2023 року .

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)