Ідеї для стратегічного плану розвитку громади - схвалені.

Дата: 22.12.2023 10:05

Фото без опису 19.12.2023 року відбулася четверта зустріч робочої групи зі створення Стратегічного плану розвитку Білокриницької громади.

Під час зустрічі ще раз обговорили стратегічне бачення, слоган, стратегічні, операційні цілі та завдання стратегії. Проведений соціально-економічний аналіз громади дозволив оцінити перспективні напрями розвитку для залучення ресурсів.

Протягом місяця було проведено збір від мешканців громади ініціатив/ технічних завдань спрямованих на покращення надання соціальних послуг, розвиток освіти, культури, молоді, спорту  і туризму. Також є завдання щодо соціально-економічного розвитку та підтримки малого і середнього бізнесу.

Створення стратегії розвитку Білокриницької громади відбувається  за модерування Тараса Рашкевича, експерта проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку HOVERLA / проєкт USAID в Україні .

Створення стратегії – це  важливий крок в процесі ресурсного становлення усіх сфер громади, підсилення її соціально-економічного розвитку шляхом залучення інвестицій, для покращення добробуту населення та забезпечення якісними муніципальними послугами.

Розробка стратегії розвитку Білокриницької громади – спільна справа кожного!