Білокриницька
територіальна громада

Рівненська область, Рівненський район

До уваги жителів громади!

Дата: 13.05.2022 14:24
Кількість переглядів: 572

Оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану с.Гориньград Другий Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту: «Генеральний план та план зонування території с.Гориньград Другий, Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області». Гориньград Другий знаходиться на північному-сході Білокриницької територіальної громади. Білокриницька сільська рада, на відстані 38 км від обласного центру м. Рівне та не включена в зону радіоактивного забруднення. Станом на 01.01.2021року в с.Гориньград Другий проживає 205 чоловік. Кількість дворів в с.Гориньград Другий становить 153. Площа населеного пункту становить 115,80 га. Загальна житлова площа становить 3,962 тис м2. Середня забезпеченість населення житловою площею 19,33 м2/чол.

До проекту генерального плану прийняті проектні рішення:

- включення в межі села існуючої житлової забудови в південній та північній частинах села;

- житлові квартали: північній, південній та східній частинах села, а також ущільнення житлової забудови;

- передбачено виділення земельних ділянок під ігрові майданчики, а також запроектовані зони для активного відпочинку, паркові зони на території села;

- запроектовані ділянки торгівельного призначення ;

- запроектовані території під об’єкти придорожнього сервісу;

На розрахунковий період для житлової забудови необхідно 88,75 га вільної від забудови території. Проектом передбачається будівництво трьох житлових утворень. Передбачено впорядкування та ущільнення існуючої індивідуальної садибної забудови. На розрахунковий період забудови 2021-2041рр. запроектовано 493 житлових будинки з присадибними ділянками, загальною житловою площею 88,75 га., житловий фонд становить 43,404 тис. м2 Зона загально сільського центру та під центрів обслуговування. Організація культурно-побутового обслуговування населення є одним із головних завдань проекту планування та забудови. Аналіз існуючого стану та перспектив розвитку економіки, меж населеного пункту та перспективної чисельності населення визначає об’єм та розміщення об’єктів культурно- побутового призначення на розрахунковий період - 20 років.

Проектом передбачається виділити територію під громадські установи, а саме:

- в проектному кварталі К-1:

- територію під комерційну діяльність, орієнтовною площею ділянки 0,40га, та передбачено територію громадського призначення, орієнтовною площею ділянки 1,64 га., (на якій можливо розташувати заклади освіти або ДНЗ);

- в проектному кварталі К-2;

- територію під комерційну діяльність, орієнтовною площею ділянки 0,63 та 0,27га;

- вздовж автодороги місцевого значення С 181502 – територію для об’єктів придорожнього сервісу (для розташування кожного об’єкта планування необхідно розробити ДПТ;

- передбачено територію для розміщення релігійних організацій (церква) , орієнтовною площею ділянки 0,50 га;

- передбачено територію під футбольне поле;

Території не функціонуючого клубу, орієнтовною площею 2,0 га, планується розділити для розташування проектного ДНЗ на 100 дітей, площею 1,0 га та парк 1,0 га. Кладовища. На території с.Гориньград Другий (в західній частині) розташовано діюче кладовище площею 0,60 га, заповнення приблизно на 60%. з СЗЗ 300м. Необхідна площа кладовища для забезпечення потреб населеного пункту становить 0,24 га на 1 тис. населення. Перспективна кількість населення с.Гориньград Другий становить 703 чол., отже необхідна площа кладовища: 0,24 х 0,55=0, 13 га.

Генеральним планом рекомендується закрити існуюче кладовище і подальше поховання проводити на проектному кладовищі біля с.Дуби, проектна СЗЗ 500 м. не впливає на існуючу житлову забудову, орієнтовною площею 3,33 га.

Виробнича зона. На території населеного пункту територія виробничого призначення розташована в центрі села і знаходиться там цех по виробництву будівельних матеріалів СЗЗ 50м. Поза межами, в східній частині с.Гориньград Другий знаходиться територія СГ підприємства ПрАТ «Шубківське», орієнтовною площею ділянки 2,8 га.

На даний час на цій території розміщуються такі об’єкти:

- телятник (руїна, не придатне);

- корівник (руїна, не придатне);

На північний-схід від с.Гориньград Другий знаходиться територія СГ підприємства ПрАТ «Шубківське», орієнтовною площею ділянки 8,5 га. На даний час на цій території розміщуються такі об’єкти: - руїни корівників та силосних ям.

СГ підприємства не функціонують. 

На територіях усіх недіючих СГ підприємств можливе розміщення виробництва з санітарно-захисними зонами, що визначені для цих територій. В південно-східній частині села запроектована територія для виробничих об’єктів з СЗЗ до 100м.

Озеленення, зона відпочинку.

Генеральним планом передбачено:

- в проектному кварталі К-1 облаштування активного парку площею 2,60 га в якій передбачаються зони для активного відпочинку;

- в проектному кварталі К-2 облаштування скверу площею 0,38 га, в якій передбачаються зони для активного відпочинку та футбольне поле. Площа територій зелених насаджень на кінець розрахункового періоду, становитиме 6,02 га. Спортивно-розважальні майданчики пропонується створити на вільних територіях, які планується розмістити в нових районах села. Зелені насадження загального користування по нормі 0,13 м2 на 1 люд. Тому 550*0,13=71,50м2 /людину.=0,007 га /людину. Згідно ТЕП зелені насадження загального користування складає 6,02 га. В СЗЗ виділяються озеленення спеціального призначення площею-7,97 га.

Проектом визначені зелені лінії, в межі яких входять території новостворених скверів.

Комунально-складська зона. Генеральним планом передбачено:

• в проектному кварталі К-1 передбачено виділення ділянки для розташування проектної свердловини , проектного ШРП та ТП;

• в проектному кварталі К-2 передбачено виділення ділянки для розташування ТП;

• існуючу свердловину, по вул. Шкільна, згідно генерального плану, можна використовувати для водопостачання; • виділення ділянок для сміттєвих контейнерів;

• очисні споруди запроектовані на південний- схід від населеного пункту.

1) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Білокриницька сільська рада Рівненського району Рівненської області.

2) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення генерального плану та плану зонування території с. Гориньград Другий, Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 10.02.2022 року на веб-сайті Білокриницької сільської ради за посиланням https://bilokrynycka-gromada.gov.ua/ в рубриці «Новини», та повідомлення про оприлюднення ДПТ та СЕО в засобах масової інформації (газета «Слово і Час» №10 від 05.05.2022 року), яке триватиме до 04.06.2022 року (протягом 30 днів);

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадські слухання проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні». Громадські слухання відбудуться в актовому залі сільської ради за адресою 35342. Рівненська обл., Рівненський р-н, с.Біла Криниця, вул. Рівненська, 94), (на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, але не раніше 10 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Білокриницька сільська рада.

Ознайомитись з проектом Генеральний план та план зонування території с.Гориньград Другий, Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна в приміщенні сільської ради.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Білокриницька сільська рада.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: Рівненська обл., Рівненський р-н, с.Біла Криниця, вул.Рівненська, 94. Електронна адреса: bilakrsr2015@ukr.net. Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 05.05.2022 по 04.06.2022 року.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Рівненська обл., Рівненський р-н, с.Біла Криниця, вул.Рівненська, 94)

є). необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: проведення транскордонних консультацій не потребує.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь