Білокриницька територіальна громада стала партнером Проєкту USAID («ГОВЕРЛА»).

Дата: 27.10.2022 12:11

В серпні 2022 року Білокриницька територіальна громада увійшла в десятку громад-переможців та стала  партнером  Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

На початку вересня 2022 року був підписаний договір про співпрацю між Білокриницькою сільською радою, в особі голови Тетяни Гончарук та Габріелем Абрагам, керівником Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Деталі на сайті https://decentralization.gov.ua/news/15431

В нелегкі часи війни багато викликів постало перед країною, та нашою громадою зокрема, підтримка внутрішньо переміщених осіб, які втікаючи від війни переїхали в села Білокриницької ТГ, забезпечення безпеки мешканців та багато іншого.

В жовтні 2022 року завдяки співпраці з Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» громада отримала таке необхідне обладнання  та техніку для забезпечення життєдіяльності громади у зимовий період (вогнегасники, генератори, офісну техніку, помпи, ліхтарі, бензопили та інше)

Дякуємо партнерам за плідну співпрацю та підтримку !

HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Проєкт сприяє Уряду України у впровадженні децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Білокриницька громада цінує співпрацю з проєктом USAID «ГОВЕРЛА»!