Розробка Стратегії розвитку Білокриницької територіальної громади на період до 2027 року продовжується

Дата: 30.08.2023 10:13

Фото без опису 29 серпня 2023 року відбулося перше засідання робочої групи.  Секретар сільської ради Ірина Даюк разом із заступником сільського голови В'ячеславом Шкабарою, представниками громадськості, депутатами, членами виконавчого комітету, представниками  підрозділів сільської ради  активно працюють над важливим документом.

Процес стратегічного планування відбувається за підтримки експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Консультант з стратегічного планування соціально-економічного розвитку територіальних громад Тарас Рашкевич розповів присутнім про методику стратегічного планування, основні аспекти та послідовність розробки Стратегії, допоміг виконати практичні завдання учасникам робочої групи, модерував дискусію під час проведення SWOT-аналізу.

У ході роботи присутні мали змогу ознайомитися з проєктом соціально-економічного профілю громади, з результатами опитування мешканців громади та представників бізнесу, опрацювати сильні і слабкі сторони громади.

Члени робочої групи озвучували як позитивні, так і проблемні сторони громади. Напрацювали перші версії вирішення проблем, визначали завдання та наступні кроки процесу стратегічного планування.

Результати опитування представників бізнесу Білокриницької громади:

Результати опитування мешканців Білокриницької громади: