Робота над стратегією розвитку громади продовжується

Дата: 03.10.2023 11:02

Фото без опису Продовжується робота над розробкою Стратегії розвитку Білокриницької територіальної громади на період до 2027 року. 02 жовтня 2023 року відбулося друге засідання робочої групи.  Сільський голова Тетяна Гончарук разом із секретарем сільської ради Іриною Даюк, представниками громадськості, депутатами, членами виконавчого комітету, представниками  підрозділів сільської ради  активно працюють над важливим документом.

Консультант з стратегічного планування соціально-економічного розвитку територіальних громад Тарас Рашкевич презентував учасникам робочої групи результати попередніх напрацювань, розповів про сценарії розвитку громади,  допоміг виконати практичні завдання, модерував дискусію під час визначення місії,  стратегічного бачення громади, визначення стратегічних, операційних цілей та завдань стратегії.

Члени робочої групи активно дискутували про те, якою має бути громада через 4 роки. До підготовки стратегії розвитку громади долучилися молодші мешканці Білокриницької ТГ, вихованці дошкільних закладів та учні шкіл підготували тематичні малюнки «Якою я бачу свою громаду у 2027 році».

Процес стратегічного планування відбувається за підтримки експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».