Зустріч ГО «Фундація «Простір» з членами робочої групи Білокриницької територіальної громади

Дата: 26.10.2023 17:36

Фото без опису   24 жовтня 2023 року відбулася зустріч представників ГО «Фундація «Простір» з членами робочої групи Білокриницької територіальної громади в рамках проекту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Під час зустрічі обговорили плани майбутньої співпраці. За підтримки ГО «Фундація «Простір» буде створено Соціальний паспорт громади, за для покращення координації та взаємодії прийняття публічних рішень щодо об’єктів, проєктів, планів заходів та програм спрямованих на покращення надання соціальних послуг, підвищення доступності до об’єктів для маломобільних груп. Інженерами проєкту було обстежено 5 об’єктів (Білокриницька сільська рада, Білокриницький ліцей, Білокриницький будинок культури, Шубківська амбулаторія сімейної медицини, Шубківський заклад дошкільної освіти) на предмет доступності  для маломобільних груп, після чого буде наданий звіт про те, що потрібно змінити, покращити в будівлях.  Попереду ще багато цікавої та кропіткої роботи.