Тарасюк Олександр Олексійович (29.03.1995 - 24.02.2022) с. Дуби

Дата: 23.03.2022 10:15

Тарасюк Олександр Олексійович

Народження: народився 29 березня 1995 року в м. Бердичів Житомирської області. В звязку з переводом батька Олександра до іншого місця служби у 2000 році, разом з батьками переїхав до Рівненської області.

Навчання: у вересні 2001 року пішов до першого класу Шубківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У 2010 році закінчив Шубківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У вересні 2010 року вступив до професійно-технічного училища № 4 м. Бердичів Житомирської області. У 2013 році закінчив професійно-технічне училище № 4 і здобув професію електрослюсар (слюсар). У 2014 році вступив до Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, який закінчив у 2019 році за професійною кваліфікацією інженер в галузі електроніки та телекомунікацій, офіцер військового управління тактичного рівня.

Сімейний стан: в 2018 році одружився.

Служба: з 2019 року проходив службу у військовій частині А1420 м. Очаків Миколаївської області. За час проходження військової служби здобув кваліфікацію «Водолаз» та «Офіцер водолаз». Був старшим командиром загону спецпризначенців.

Обставини загибелі: загинув 24 лютого 2022 року під час безпосередньої участі в стримуванні військової агресії російської федерації проти України, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України в місті Очаків Миколаївської області.

Додаткові відомості: похований 23 березня 2022 року в с. Шубків