Перший крок до співпраці між громадами-сусідами

Дата: 11.01.2024 14:18

11 січня відбулася робоча зустріч представників Білокриницької, Бабинської, Корнинської та Бугринської територіальних громад, щодо початку підготовки договорів міжмуніципального співробітництва розвитку громад з питань соціальних та адміністартивних послуг.

В зустрічі також взяли участь керівник Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Руслана Стасюк, яка представила можливості участі в навчаннях, які проводять консультанти Проєкту USAID "ГОВЕРЛА"  та спеціаліст з розвитку муніципальних послуг Василь Курилас, який розповів про орієнтовний алгоритм дій та рекомендацій для представників зустрічі з налагодження співробітництва між громадами.