Трохимчук Микола Михайлович (07.09.1968 - 03.11.2022) с. Котів

Дата: 11.11.2022 15:37

Трохимчук Микола Михайлович

Народження: народився 7 вересня 1968 року в селі Котів, проживав з мамою, дідусем та бабусею.

Навчання: у 1975 році пішов до Котівської середньої школи. В 11 років залишився сиротою. Проживав з дідусем. В 1985 році закінчив школу та поступив у СПТУ 11.

Сімейний стан: одружився в 1991 році, мав двох дівчат, яких виростив та віддав заміж. Має двоє онуків .

Служба: пішов до армії в танкові війська, прослужив два роки та мав звання - старший сержант. Звільнився в запас та пішов працювати фрезерувальником на завод "Газотрон". Забрали на війну 20 квітня 2022 року.

Обставини загибелі: загинув 3 листопада 2022 року від кульового поранення в селі Невськ Луганської області, маючи звання старший сержант.

Додаткові відомості: похований 11 листопада 2022 року в с. Котів.