Лициюк Іван Ростиславович (07.07.1990 - 08.11.2023) с. Біла Криниця

Дата: 09.11.2023 12:08

Лициюк Іван Ростиславович

Народження: народився 7 липня 1990 року в с. Біла Криниця.

Навчання: у 1997 р пішов навчатись до Білокриницької ЗОШ, яку закінчив у 2006 р. Закінчив Рівненське ПТУ № 9 за спеціальністю газо-електрозварювальник у 2009 р. Іван був добрим ,чуйним, доброзичливим хлопцем. У вільний час любив займатись спортом. Мав багато друзів, допомагав родині, ніколи не відмовляв у допомозі. Мріяв побудувати сімю.

Сімейний стан: неодружений.

Служба: почалась війна і немаючи ніякого військогового досвіду у червні 2023 р вступив до лав ЗСУ. Пройшовши навчання був відправлений до м. Бахмут Донецької області. Під час виконання бойового завдання потрапив під

Обставини загибелі: під час виконання бойового завдання потрапив під обстріл, де отримав поранення. Не залишив на полі бою пораненого побратима, якого тягнув на собі, за що і отримав нагороду «Золотий Хрест».

Він до останнього боровся за життя у лікарні але нажаль серце героя зупинилось 8 листопада 2023 року.

Додаткові відомості: похований 13 листопада 2023 року в с. Біла Криниця.

Остання дорога: