22 січня 2024 р - День Соборності України

Дата: 22.01.2024 12:08

Сьогодні ми відзначаємо особливий день - День Соборності України. Це свято вшановує акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який було проголошено у 1919 році. Цей день символізує єднання українського народу на його рідній землі!

Ми згуртувалися заради майбутнього. Тому кожен із нас доводить, що російському агресору не вдасться здолати наше прагнення до волі. Під час війни ми засвоїли найцінніший урок, що в єдності – сила, в розділенні – поразка, тому весь український народ ще міцніше об’єднався у боротьбі за нашу суверенність.

У такий історичний день нашої єдності, бажаємо кожному добра, миру, здоров’я, Перемоги та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин.

Вічна та світла пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

Пишаймося, що ми - Українці!

22 січня відбулися урочистості до Дня Соборності України:

• загальне  виконання гімну України по селах нашої громади, вшанування хвилиною мовчання та покладання  квітів загиблим воїнам нашої громади.
  • об’єднання  в «Соборне коло Єдності» жителів сіл у замкнений живий ланцю

Відео: