На Рівненщині тренери проводять безкоштовну спортивну реабілітацію для ветеранів та військовослужбовців

Дата: 24.01.2024 16:50

Тренування відбуваються безкоштовно завдяки застосунку TrenVet.

TrenVet  - це перший мобільний фітнес-додаток, який пропонує ветеранам та військовослужбовцям можливість знайти тренера та отримати послугу з безкоштовної спортивної реабілітації.

Наразі у застосунку вже доступні тренери та заняття з пауерліфтингу, кросфіту, легкої атлетики, веслування на тренажерах, велоспорту, боксу, стрільби з лука, футболу на інші.

На Рівненщині в додатку нині зареєстровано 28 тренерів, які готові працювати на волонтерських засадах.

TrenVet дає можливість займатися спортом, як онлайн так і офлайн.

Якщо ветеран бажає займатись фізичною культурою з якісним фахівцем в зручній для нього локації, то йому варто:

• зареєструватись в додатку "TRENVET", натиснувши кнопку "ВЕТЕРАН",
  • заповнити відповідні дані,
  • обрати зручну для себе локацію тренувань та види спорту.

Своєю чергою "TRENVET" надасть йому інформацію про найближчий спортивний зал та тренера, який із задоволенням проведе тренування на волонтерських засадах.

Якщо тренер бажає допомогти ветерану краще інтегруватись у суспільство, подолати жахи війни та надихнутись здоровим способом життя, він може також зареєструватися у мобільному додатку у якості "ТРЕНЕРА".