До уваги жителів громади, які бажають отримати грант на розвиток власного садівництва, ягідництва, виноградарства та горіхівництва

Дата: 26.01.2024 11:10

Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено програми безповоротних грантів для аграріїв, основною метою яких є підтримка суб'єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

Програми сприяють розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличних господарств.

В 2024 році під програму безповоротних грантів у бюджеті закладено 1,37 млрд грн (кошти на стимулювання садівництва і створення теплиць, створення та розвиток переробних підприємств).

Якщо ви бажаєте отримати грант на розвиток власного садівництва, ягідництва, виноградарства та горіхівництва:

• зверайтесь за телефоном: 098 885 43 33
  • термін до 2 лютого

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)