Презентація проєкту "ІМПУЛЬС"

Дата: 05.02.2024 16:44

Запрошуємо на презентацію проєкту «ІМПУЛЬС» в Білокриницькій громаді

З радістю хочемо поділитися неймовірною новиною для нашої громади! На Рівненщині стартував амбітний проєкт «ІМПУЛЬС», що реалізує ГО «Асоціація молодіжних працівників України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та американського народу.

Білокриницька громада стала однією з учасниць цієї програми, яка охоплює Рівненську, Волинську, Закарпатську та Одеську області. «ІМПУЛЬС» покликаний надати ресурси та експертизу для зміцнення молодіжної політики у нашій громаді, навчаючи та підтримуючи молодіжних працівників.

Проєкт передбачає низку ключових етапів, які включають інформаційні візити, дослідження потреб молоді, підвищення кваліфікації молодіжних працівників, роботу з менторами та участь у навчальних заходах. Це відкриває двері для розвитку наших молодіжних ініціатив та надає платформу для обміну успішними практиками та ідеями. «ІМПУЛЬС» відкриє нові можливості для нашої молоді та громади в цілому.

Презентація відбудеться 09 лютого о 10:00 за адресою Зала засідань Центру безпеки громадян (вул.Рівненська 94в)

Захід/Подія ГО ЗЕОН створено в межах проєкту «ІМПУЛЬС», який реалізовано громадською організацією Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», і який став можливим завдяки USAID - US Agency for International Development та щирій підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Зміст цього проєкту/заходу/публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.