Представниці Білокриницької громади пройшли базовий курс "Молодіжний працівник"

Дата: 22.02.2024 18:10

У Рівному завершився триденний базовий тренінг для молодіжних працівників в межах проєкту «ІМПУЛЬС».

Вітальні слова для учасників навчання говорили Сергій Подолін перший заступник голови Рівненської ОДА, Віталій Ліпський начальник управління у справах молоді та спорту ОДА, представниця Програми «Говерла» у Рівненській області Наталія Головач, а також тренери та ментори проєкту.

Протягом трьох днів учасники Білокриницької громади отримали базові знання та навички з теми: молодіжна політика, міжсекторний підхід, участь молоді та дослідження у молодіжній роботі, компетенції молодіжного працівника та інше!

Крім того, учасники активно взаємодіяли та ділилися знаннями та досвідом одне з одним.

Мета цього проєкту – зміцнити молодіжну політику у громаді, навчаючи та підтримуючи молодіжних працівників.

Загалом програма охоплює чотири області - Рівненську, Волинську, Закарпатську та Одеську. Участь в проєкті беруть представники 10 громад партнерок програми «ГОВЕРЛА».

На Рівненщині партнерами проєкту є три організації - Центр ініціатив "Віадук", ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ "CIVITAS" та ГО ЗЕОН.

Проєкт «ІМПУЛЬС» реалізовує громадська організація «Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», яка стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development) та щирій підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США