24 лютого 2024 року… 731 день, як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню російської федерації

Дата: 24.02.2024 11:13

24 лютого 2024 року… вже 731 день, як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню російської федерації. У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни.

Того страшного ранку сотні скинутих ворогом авіабомб розбудили мирних українців, великі колони ворожої техніки розповзалися населеними пунктами нашої країни. Противник, ігноруючи законами та звичаями ведення війни, використовуючи тактику терору, мріяв за три дні поставити Україну на коліна. Але не так сталося, як гадалося. Супротив мирного населення був настільки великий, що люди голіруч зупиняли ворожі танки та бронитранспортери, підривали мости, чоловіки вступали до тероборони та шикувалися в чергу до центрів комплектування. Два довгих роки наші воїни щодня, щохвилини, не шкодуючи власного життя, активними діями завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога по всій лінії фронту. Слова щирої вдячності ми сьогодні висловлюємо всім нашим ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ за їх титанічні зусилля на фронті, ВІЧНА СЛАВА для ГЕРОЇВ, що загинули.

Герої не вмирають! Вони віддають своє життя… Вони житимуть вічність у пам’яті майбутніх поколінь!

Слава Україні! Героям Слава!

Ми віримо в наші ЗБРОЙНІ СИЛИ, ми впевнені,  що Переможемо, бо ми завжди були, є і будемо вільною нацією.

Відео: https://fb.watch/qpraMbRP1A/