Друга річниця ракетного удару в с. Антопіль

Дата: 14.03.2024 17:00

14.03.2022... Цей день назавжди увійде в нашу пам'ять як день великої втрати і глибокої скорботи.

Сьогодні ми знову згадуємо тих, хто віддав своє життя за мир і безпеку нашої країни.

Сьогодні ми знову стоїмо на цьому ж місці щоб вшанувати пам'ять 21 нацгвардійця, які віддали своє майбутнє заради нас, заради кожного з нас...

Село Антопіль стало свідком болючої втрати два роки тому, коли ворог обстріляв телевізійну вежу. Цей шрам на обличчі нашої громади нагадує нам про ціну миру та свободи.

Пам'ять бійців вшанували представники Рівненської обласної ради, Білокриницької сільської ради, керівники силових відомств та родини загиблих.

Після пам’ятних заходів присутні поклали квіти до встановленої на місці зруйнованої конструкції стели.

У чорний граніт вкарбовані імена Героїв, які назавжди залишили відкриті рани у серцях.

Вічна пам'ять героям! Нехай земля буде пухом для них, а їхній подвиг назавжди залишиться в нашій пам'яті.