Обмін досвідом з Житомирською областю щодо систем реагування на надзвичайні ситуації

Дата: 10.04.2024 18:51

В рамках проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні, ми мали честь вітати у нашому Центрі Безпеки громадян гостей, а саме керівників та представників виконавчих комітетів громад з Житомирської області, представників Житомирської ОВА та ДСНС Житомирської області, команду Житомирського регіонального офісу Проєкту USAID "ГОВЕРЛА".

Метою візиту було - обмін досвідом щодо розвитку систем реагування на надзвичайні ситуації. Учасники заходу ознайомились з роботою Центру Безпеки громадян, функціонуванням дитячої інтерактивної кімнати та класу безпеки в Білокриницькому ліцеї.

Ми вдячні нашим колегам з Головного управління ДСНС у Рівненській області за їх незамінну роль у передачі знань та підкреслення значення тісної взаємодії між пожежними бригадами, підрозділами ДСНС та органами місцевої влади.

Співпраця та обмін знаннями - ключ до будування міцних та безпечних громад по всій Україні.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та надихаючий діалог. Разом ми сильніші!