Білокриницька громада на засіданні Асоціації територіальних громад Рівненщини в Млинівській громаді!

Дата: 12.04.2024 18:53

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів В’ячеслав Шкабара взяв участь у виїзному засіданні Асоціації територіальних громад Рівненщини, яке відбулося у гостинній Млинівській громаді.

На засіданні обговорювались важливі питання розвитку освіти, безпеки у навчальних закладах, а також позашкільної діяльності. Учасники мали чудову можливість ознайомитись із роботою Млинівського ліцею №2, його новітнім музеєм та безпековими умовами для дітей. Також вразили роботи вихованців центру позашкільної освіти та художньої школи, а також майстерність учнів музичної школи.

Під час заходу також оглянули заклади та об'єкти громадської інфраструктури: Млинівський ЦНАП, «Алею Героїв громади», стадіон "Колос", "колізей", ДЮСШ та човнову базу "Елінг".

Ми щиро раді що маємо можливість переймати досвід і впевнені, що такі засідання сприяють зміцненню зв’язків та співпраці між громадами, що є ключем до успішного розвитку нашого регіону.

Дякуємо Млинівській громаді за гостинність.