Вихованці Білокриницького ЗДО відвідали дитячу кімнату в Центрі безпеки громадян

Дата: 18.04.2024 17:36

У рамках тижня безпеки маленькі вихованці Білокриницького ЗДО мали чудову можливість відвідати дитячу інтерактивну кімнату в Центрі безпеки громадян села Біла Криниця. Там вони занурились у світ захоплюючого навчання основам безпеки в ігровій формі!

Малеча з великим ентузіазмом взяла на себе ролі пожежників, одягнувши спеціальну форму і беручи участь у симульованому гасінні "вогню". За допомогою інтерактивних ігор, наші маленькі герої познайомились з важливими правилами пожежної безпеки, методами надання першої допомоги та поведінкою в надзвичайних ситуаціях.

Цей захід не тільки захопив дітей, але й навчив їх важливим життєвим урокам. Цінні знання та навички, здобуті сьогодні, обов'язково допоможуть їм у майбутньому.

Безпека починається з нас, і ми пишаємося тим, що наші діти вчаться бути відповідальними з самого дитинства!