Насіння овочів для ВПО, багатодітним сім’ям та сім’ям які знаходяться в складних життєвих обставинах

Дата: 23.04.2024 14:43

Маємо чудову новину – ми отримали насіння овочів від Всеукраїнської асоціації громад, завдяки ініціативі «Насіння Перемоги» проекту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», який здійснюється за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Завдяки щедрості компаній Bayer, Gowan Seed Company, Enza Zaden, Syngenta, ми отримаємо насіння чотирьох видів сільськогосподарських культур, які будуть передані – внутрішньо переміщеним особам, багатодітним сім’ям та сім’ям які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Дякуємо Всеукраїнській асоціації громад за цю неймовірну можливість!

З нетерпінням чекаємо на наступні кроки у впровадженні цього чудового проекту!

Фото без описуФото без описуНачало формы