Важливе повідомлення для мешканців громади!

Дата: 24.04.2024 16:15

Повідомляємо вас що у травні місяці 2024 року заплановано проведення весняної кампанії з пероральної імунізації з урахуванням законодавчих вимог. В рамках цієї ініціативи, будуть проведені заходи щодо профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб у диких м'ясоїдних тварин.

Дані заходи важливі для створення безпечного середовища та уникнення захворювання на сказ серед диких тварин. Пероральна імунізація буде проводитися робочими групами, шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів, на території лісових та сільськогосподарських угідь, навколо водойм та вздовж автошляхів. Тривалість проведення буде залежати від погодних умов, до охоплення всієї території.

Звертаємося до вас з проханням бути уважними та обережними. Уникайте контакту зі спеціальними приманками, які матимуть вигляд невеликих брикетів із різким запахом м’ясокісткового борошна. Вони безпечні, але важливо утримуватися від їх перенесення та вживання.