Стартувала Школа Молодіжної ради

Дата: 01.05.2024 16:00

26 квітня, у Білокриницькій громаді відбувся захопливий тренінг на тему "Завдання та форми роботи Молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики", який провела Марія Орлова, експертка проєкту “Активна молодь - сильна громада”, що реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Тренінг відбувся у межах Школи молодіжних рад для молоді, в якій проходять навчання молоді люди - жителі ТГ, котрі долучаються до роботи Молодіжної ради та прагнуть впливати на розвиток молодіжної політики. Учасники дізналися про важливість ролі Молодіжної ради та навчилися ефективному лідерству та спільній роботі.

Наші учасники та учасниці діляться враженнями: "Тренінг допоміг нам не лише розвинути навички, але й зміцнити нашу команду та сприяти нашому розвитку як молодих лідерів!"

Не зупиняємося на досягнутому! Наступного місяця наша громада готується до нового захоплюючого тренінгу

Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.