Вшанування та вдячність воїнам

Дата: 08.05.2024 16:30

Сьогодні, у день пам’яті та перемоги над нацизмом, український народ в скорботі схиляє голови перед усіма, хто боровся і постраждав від нацизму: ветеранів Другої світової війни, учасників національно-визвольного руху, дітей війни, колишніх в’язнів нацистських концтаборів, військовополонених, мирних цивільних, людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл та наших воїнів, що полягли на фронтах російсько-української війни.

В цей день глибокої вдячності і пам’яті, голова Білокриницької сільської ради Тетяна Гончарук, голова ветеранської організації Галина Вовчик, представники сільської ради, вчителі та учні ліцеїв та гімназій, місцеві мешканці поклали квіти до пам’ятників воїнам що віддали своє життя заради нашого майбутнього.

Серед нас залишилася лише одна вдова воїна Другої світової війни, Мотрона Лаврентіївна Жезнік, яку ми також завітали привітати з цим важливим днем.

Велика шана тим, хто боровся за волю нашої країни! Дякуємо усім, хто зараз виборює нашу незалежність!