Спільно ми вдосконалюємо процеси підтримки дітей та розвитку сімейного патронату!

Дата: 09.05.2024 17:30

Сьогодні ми мали честь взяти участь у тренінгу, організованому Рівненським обласним центром соціальних служб. Цей захід був проведений у рамках проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), МБО «Партнерство «Кожній дитині» та Міністерства соціальної політики України.

Впродовж тренінгу ми разом з працівники центрів зайнятості, служб у справах дітей, комунальних закладів з надання соціальних послуг, фахівців із соціальної роботи територіальних громад вивчали  шляхи покращення інформаційної кампанії щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Разом з тренерами ми визначили основні критерії вибору кандидатів, процедуру їх пошуку та способи інформування громадськості та  опрацювали питання:

️ особливості  патронату над дитиною;

️ формальні та неформальні критерії  до кандидатів у патронатні вихователі;

️  процедура пошуку кандидатів у патронатні вихователі;

️  особливості інформування громадськості про патронат над дитиною;

️  комунікаційні інструменти та ключові меседжі в інформаційній кампанії з пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

Ми мали чудову можливість обмінятися досвідом та отримати відповіді на всі свої запитання.

Разом ми рухаємося до спільної мети - створення кращих умов для розвитку кожної дитини!