Дата: 10.05.2024 11:28

Представники Білокриницької сільської ради взяли участь у заходах до Дня транскордонного партнерства на Рівненщині. Ця подія, присвячена українсько-польському добросусідства та міжрегіональному співробітництву, а також реалізації Програми "Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027".

Наші працівники приймали участь у тренінгу, де отримали важливу інформацію про нові можливості для нашої громади в рамках цієї програми. Обговорювали підтримку проєктів та використання європейських фінансових інструментів для розвитку нашої громади. Понад 100 учасників - з територіальних громад, комунальних закладів та громадських організацій - стали слухачами цього тренінгу.

Також на заході були представлені кращі практики та проєкти, які були реалізовані в рамках попередніх фінансових перспектив.