Білокриницька сільська рада висловлює вдячність спеціалістам проєкту USAID «ГОВЕРЛА»!

Дата: 05.06.2024 15:51

Щиро дякуємо спеціалістам проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за юридичний супровід у розробці проєктів договорів про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проєктів у сферах соціальних і адміністративних послуг.

Завдяки менторському супроводу, наданому фахівцями проєкту (Василь Курилас, Юлія Колесник), ми змогли уникнути помилок та забезпечити всі умови договорів, які відповідають потребам та інтересам нашої громади. Менторська підтримка була надзвичайно корисною, особливо з юридичних питань. Спеціалісти проєкту USAID «ГОВЕРЛА» завжди були на зв'язку, надаючи цінні поради щодо процесу підписання договорів.

Ми високо цінуємо менторську підтримку та експертну допомогу, яку отримали для підписання договорів про співробітництво територіальних громад.

Результатом нашої спільної роботи є підписання «Договору про співробітництво територіальних громад у сфері адміністративних послуг у формі реалізації спільних проєктів» та «Договору про співробітництво територіальних громад у сфері соціальних послуг у формі реалізації спільних проєктів», а також внесення їх до Реєстру договорів про співробітництво територіальних громад.

Висловлюємо щиру вдячність та сердечну подяку команді проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Пишаємося тим, що маємо такого надійного партнера!