Увага, мешканці Білокриницької територіальної громади!

Дата: 10.06.2024 15:46

Хочете дізнатися, як формується бюджет нашої громади? Цікавить, на що витрачаються гроші та звідки вони беруться? Тоді запрошуємо вас на пізнавальний захід – "День бюджету громади"!

🗓 Дата: 17 червня 2024 року

🕛Час: з 12:00 до 15:00

📍 Локація: Будинок культури села Біла Криниця (вул. Шкільна, 44)

Що на вас чекає?

Презентація бюджету громади на 2024 рік

Частування Білокриницьким узваром та маковими коржами

Збір пропозицій до бюджету на 2025 рік

Роздача буклету «Бюджет для громадян» з візуалізованими даними про бюджетний процес та участь жителів у ньому

Виставка малюнків «Бюджет очима дітей»

Конкурсна програма

Підбиття підсумків

Долучайтеся!

Віримо, що бути відкритими у своїй роботі – це ключ до успіху, тому гарантуємо вам максимальну прозорість та доступність інформації!

Нагадаємо, що в грудні 2023 року Білокриницька сільська рада стала учасницею Проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" в рамках HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Метою проєкту є формування інфраструктури для впровадження комплексної та інклюзивної системи партисипативного бюджетування, збільшення залучення громадян до бюджетного процесу та передача успішного досвіду іншим громадам України.

Подати пропозицію до бюджету можна за посиланням:

👉 GoogleForm

Чекаємо на вас! 🌟