Тренінг Школи молодіжних рад у рамках проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Дата: 18.06.2024 11:03

Вчора відбувся черговий тренінг Школи молодіжних рад, де учасники здобували навички ефективної комунікації з молоддю та місцевими органами самоврядування. Заняття включало практичні поради з взаємодії з представниками влади, молодіжною аудиторією та лідерами громади для покращення стратегічних знань.

Mariia  Orlova, експертка проєкту, надала цінні поради та поділилася власним досвідом.

Софія, учениця Рисв’янської гімназії, поділилася своїми враженнями: «Мені дуже сподобалося, що на тренінгу ми змогли зрозуміти специфіку комунікації з органами місцевого самоврядування та молоддю різного віку. Хоч я ще школярка, отримані знання будуть корисними для нашої подальшої комунікації».

Це був третій модуль нашого навчання, попереду нас чекає фінальний у липні. Після завершення курсу всі учасники отримають сертифікати про здобуті знання.

Цей проєкт реалізовується громадською організацією Центр Політичних Студій у рамках Ініціативи «Активна молодь – сильна громада» завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій допомозі американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.