Як включити людей у суспільне й економічне життя громади – розповідає книга «Ділимося Хлібом»

Дата: 02.04.2024 11:47

У березні 2024 року за підтримки Global Fund for Community Foundations (Глобального фонду для фондів громад) обмеженим  тиражем 1000 вийшла друком книга Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Ділимося Хлібом: як включити людей у суспільне й економічне життя громади?».

Ця книга дозволила підсумувати діяльність натхненних і добрих 56 людей, які є лідерами благодійних, громадських, освітніх, культурно-мистецьких, наукових установ і волонтерських груп і об’єдналися у мережу організаторів-фасилітаторів Ділимося Хлібом.

Книга розповідає про застосування хлібо-терапевтичних сеансів спільного виготовлення та ділення Хліба для роботи з вимушеними переселенцями, людьми з інвалідністю, військовими та цивільними, що перенесли травматичний досвід.

Демонструє численними ілюстраціями як спільне виготовлення Хліба і ділення його з потребуючими, дає можливість:

• сказати важливі слова (для декого вперше у житті),
  • здобути друзів,
  • отримати можливості для облаштування свого побуту,
  • працевлаштуватися,
  • створити соціальне підприємство,
  • збудувати духовні мости між особистостями, громадами та країнами.

Книга буде корисною для

• лідерів громадських і благодійних організацій,
  • волонтерських і молодіжних центрів,
  • службовців органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій,
  • психологам,  психотерапевтам, арт-терапевтам, які застосовують засоби трудової та мистецької терапії,
  • кулінарам і кондитерам, які бажають ефектно спілкуватися зі споживачами, власникам кав’ярень, пекарень, ресторанів,
  • релігійним діячам, які гуртують громаду,
  • науковцям та студентам гуманітарного, економічного та суспільствознавчого спрямування.

Електронний примірник книги Ділимося Хлібом – можна прочитати ТУТ.

Відео про проєкт «Ділимося Хлібом».