Білокриницька
територіальна громада

Рівненська область, Рівненський район

Всеукраїнський престур в нашій громаді

Дата: 22.06.2024 12:09
Кількість переглядів: 21

20 червня, до нашої громади завітали учасники всеукраїнського престуру, організованого Рівненське регіональне відділення Асоціації Міст України спільно з Харківським пресклубом.

Представники локальних медіа з 11 регіонів України мали можливість відвідати наш Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Далі гості вирушили до Центру безпеки, ознайомились з тим, як ми забезпечуємо безпеку та порядок у громаді.

Також учасники відвідали будинок культури, де ми поділилися культурними ініціативами та програмами, які проводимо для розвитку творчості та культури у громаді.

Завершальним місцем візиту став мурал «Лелеки памʼяті». Гості вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання.