28 червня - День Конституції України!

Дата: 28.06.2024 10:32

Конституція України – це наш головний оберіг державності й демократії, гарант єдності нашої країни. Вона визначає найвищі цінності нашого народу: життя, здоров'я, честь, гідність, недоторканність та безпека людини.

Сьогодні ми знову захищаємо нашу незалежність, кожен на своєму фронті. Але всіх нас об'єднує одне бажання – відстояти свободу та повернути наші кордони. І ми обов'язково переможемо!

Нехай у цей урочистий день міцніє почуття гордості за нашу країну і її Основний Закон, що гарантує здійснення наших мрій і надій на краще життя у власній державі.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя та, найголовніше, миру.

Слава Україні!