Відкриття Алеї пам'яті в с. Городище

Дата: 06.07.2024 17:26

Вже третій рік триває ненависна всім війна! Жахлива та кривава війна котра забирає життя найкращих!

Сьогодні, 6 липня, в центрі села Городище вшановували пам'ять полеглих ГЕРОЇВ односельчан.

Завдяки пітримці сільського голови Тетяни Гончарук, працівників Городищенської виправної колонії № 96, Городищенського ліцею та меценатів було облаштовано АЛЕЮ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ.

9 стел на Алеї сяють під сонячними променями. На кожному фото  усміхнені, молоді, красиві чоловіки, які відділи життя захищаючи Батьківщину! Вони поповнили лави Небесного війська....

Відтепер у нашій громаді буде місце де можна вклонитися пам'яті загиблих воїнів -  земляків. Бо надважливо пам'ятати імена, обличчя та історії кожного загиблого. Алея має щодня всім нагадувати, якою страшною та жорстокою є ціна нашої незалежності.

Проходячи чи проїжджаючи щоранку повз, маємо цінувати тих, хто дозволив нам зустрічати ранки вдома.

Тож будьмо гідними пам'яті полеглих та подвигів живих!

Вічна слава полеглим захисникам! Слава Україні!