Білокриницька та Турійська громади розпочинають співпрацю у сфері культури та туризму

Дата: 22.07.2024 17:42

19 липня відбулася робоча зустріч представників Білокриницької та Турійської територіальних громад, присвячена початку підготовки договору міжмуніципального співробітництва у сфері культури і туризму. Метою цієї співпраці є реалізація спільних проєктів, що сприятимуть розвитку громад.

У зустрічі також взяли участь керівник Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Ruslana Stasyuk та спеціаліст з розвитку муніципальних послуг Василь Курилас. Руслана Стасюк поділилася своїм баченням щодо ефективної співпраці між громадами, а Василь Курилас представив орієнтовний алгоритм дій та рекомендації для успішного налагодження партнерських відносин.

Гостям також була організована невеличка екскурсія по громаді. Вони відвідали Культурно-дозвіллєвий центр та Центр безпеки, де мали можливість ознайомитися з умовами та можливостями для розвитку культури та безпеки у нашій громаді.