Увага! Оголошено прийом документів на здобуття стипендій для обдарованих та соціально активних осіб з інвалідністю на 2024 рік!

Дата: 01.10.2024 13:25

Відповідно до рішення Рівненської обласної ради, департамент соціальної політики Рівненської ОДА оголошує прийом документів на здобуття стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

Хто може стати кандидатом? Особи з інвалідністю, які протягом останніх двох років досягли значних успіхів у науковій, творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській або соціальній діяльності. Кандидати повинні бути жителями Рівненської області.

Хто може подавати кандидатури? Подання здійснюється через громадські об’єднання осіб з інвалідністю, зареєстровані на території Рівненської області. Вони надають усі необхідні документи для розгляду кандидатур.

Кінцевий термін подачі документів: 1 листопада 2024 року.

Куди подавати документи? вул. Словацького, 1, м. Рівне, Рівненська область, 33028.

Контактна особа: Луценко Вікторія Євгенівна, головний спеціаліст відділу соціального забезпечення департаменту соціальної політики. Телефон для довідок: (0362) 620795.