Дата: 10.10.2024 08:00

Представники Білокриницької сільської ради взяли участь у тренінгу з комунікацій в рамках грантового проєкту «Ефективні комунікації в територіальних громадах та областях» за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Під час тренінгу, який проходив 1-2 жовтня, наші представники не лише дізналися про новітні комунікаційні стратегії, а й отримали практичні інструменти для ефективної взаємодії з мешканцями громади. Ці знання допоможуть нам створювати якісніші інформаційні кампанії та ще краще залучати громадян до прийняття рішень.

Ми продовжуємо працювати на розвиток прозорості, відкритості та довіри!