Білокриницька громада долучилася до обласного заходу з соціальної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей

Дата: 20.10.2024 11:44

У пʼятницю в Рівному, за ініціативи Рівненської обласної військової адміністрації, відбувся адаптаційний захід «Рівненська єдність», який об'єднав ветеранів, членів їхніх родин, а також сім'ї загиблих та зниклих безвісти. Метою заходу була презентація послуг державних і комунальних установ, організацій та громадських ініціатив, які підтримують ветеранів і їхні родини в Рівненській області.

Захід розпочався з вшанування пам'яті загиблих. Біля Свято-Покровського собору відбулася акція «Хліб, який їдять після смерті», а також покладання квітів до пам’ятника «Загиблим за Україну».

У парку імені Тараса Шевченка діяли тематичні локації, на яких відвідувачі могли отримати інформацію про соціально-правову підтримку, ментальне здоров’я та успішні приклади ветеранського бізнесу.

Серед представлених ініціатив була локація Білокриницької територіальної громади, де всі охочі могли придбати вишиті картини бісером, створені особою з інвалідністю 1 першої групи, ветераном війни - Геннадієм.

Завершився захід Відкритими іграми доброї волі, в яких взяли участь як ветерани, так і всі бажаючі.