20 Жовтня, 2021 р., 17:18
20.10.2021 року Білокриницький Центр безпеки відвідали дуже важливі гості, майбутні пожежники і поліцейські, лікарі і вчителі, а можливо і відомі та впливові політики в майбутньому… учні 7 класу Білокриницького ліцею. Під час екскурсії, яку провели Ірина Даюк, секретар Білокриницької сільської ради та Тетяна Гончарук, сільській голова. Діти активно відповідали на запитання про поводження з газовими та електричними побутовими приладами, щоб уникнути пожежі та інших небезпечних випадків. В спеціальній тренажерній кімнаті учні мали можливість подивитися експонати,  які стали причинами пожежі в будинках. Найбільше всім сподобалося випробувати себе в ролі пожежника і посидіти в пожежній машині та приміряти каски..
24 Вересня, 2021 р., 09:25
Ви всі знаєте, що 23.09.2021 року сталася смертельна автотроща в с. Біла Криниця на трасі Київ-Чоп. Давайте будемо обережними! Уважно переходити дорогу! Розповідати дітям про безпечне поведення на дорозі. Бо тільки від нас залежить наше життя, здоров'я і безпека.
14 Вересня, 2021 р., 16:29
Шановний мешканцю Білокриницької громади!
12 Липня, 2021 р., 13:51
21 грудня у селі Біла Криниця Рівненського району відкрили перший на Рівненщині сучасний Центр безпеки громадян.
29 Жовтня, 2020 р., 11:00
Перший з Західному регіоні України - сучасний та показовий Центр безпеки громадян села Біла Криниця, що в Рівненському районі,  функціонує з 21 грудня 2018 року.