01 Лютого, 2024 р., 11:47
31 січня відбувся 50-й обмін військовополоненими з початку повномасштабного вторгнення рф. Таким чином додому повернулися ще 207 захисників України, серед яких є наш земляк: Сергій Олійник, 1999 р.н., житель с. Шубків. Потрапив у полон в травні 2022 року в м. Маріуполі.
29 Січня, 2024 р., 10:07
29 січня в Україні відзначають 106 річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
27 Січня, 2024 р., 10:24
   27 січня у всьому світі згадують жертв найжорстокішого масового геноциду усіх часів і засвідчують прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами насилля.
24 Січня, 2024 р., 16:52
Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків.
24 Січня, 2024 р., 14:28
Білокриницька громада в рамках розроблення Стратегії розвитку Білокриницької громади подала заяву до Єдиної екологічної платформи «ЕкоСистема» про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
22 Січня, 2024 р., 14:51
19.01.2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» провела онлайн-захід, під час якого були презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в  Рівненській області», а саме підготовлені рекомендації для ОМС та НУО в  Рівненській області.
22 Січня, 2024 р., 14:42
Відповідно до статті 53 Конституції України повна загальна середня освіта є обов’язковою.
22 Січня, 2024 р., 12:08
Сьогодні ми відзначаємо особливий день - День Соборності України. Це свято вшановує акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який було проголошено у 1919 році. Цей день символізує єднання українського народу на його рідній землі!