08 Липня, 2022 р., 14:52
    На виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці від 14.06.2022 №Д-100/2.2/4.1-22а з метою забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним старахуванням, з урахуванням Національного плану зниження рівня незадекларованої праці на 2022 рік, Управління Держпраці у Рівненській області проводить інформаційну компанію "Виходь на світло!".
05 Липня, 2022 р., 12:53
Згідно із Законом України 317-VIII "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи численні звернення громадян щодо перейменування вулиць Білокриницької територіальної громади, 23 червня 2022 р. депутати Білокриницької сільської ради прийняли рішення «Про  перейменування  вулиць».
05 Липня, 2022 р., 11:00
         Зважаючи на складну ситуацію, що склалася у зв’язку із актом збройної агресії російської федерації проти України та високу ймовірність виникнення раптової потреби у виконанні великого обсягу аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, зокрема у населених пунктах, які постраждали під час проведення воєнних дій, доцільно розглянути можливість та попередньо пропрацювати механізм створення та залучення до цих робіт добровільного формування цивільного захисту (ДФЦЗ).