07 Квітня, 2023 р., 12:14
31 Березня, 2023 р., 17:39
21 Березня, 2023 р., 14:55
Які умови отримання мікрогранту на власну справу?
16 Січня, 2023 р., 17:57
MRIYA об’єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.
29 Грудня, 2022 р., 11:24
☝️З 1 січня будуть автоматично продовжені такі соціальні виплати та допомоги:
27 Грудня, 2022 р., 12:08
Дякуємо благодійній організації «Благодійний фонд «Рокада»  та її працівникам, які відвідали нашу громаду та надали благодійну допомогу від УВКБ ООН  вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб, жінкам з дітьми, які проживають на території громади у вигляді предметів, необхідних для зимового періоду, а саме: ковдрами, подушками, рушниками, термосами, павербанками, засоби гігієни та посуд. Сподіваємося на подальшу співпрацю .
27 Грудня, 2022 р., 09:23
  Сьогодні, з метою підвищення ефективності громади у реагуванні на надзвичайні ситуації, в нашу громаду доставилено універсального екскаватора-навантажувача. Екскаватор-навантажувач стане у пригоді для будівельних та ремонтних робіт, для прокладання або ремонту комунікацій всіх типів. Перелік сфер застосування обладнання дуже широкий. Дякуємо партнерам USAID «ГОВЕРЛА» за непосильну підтримку!