24 Січня, 2024 р., 14:28
Білокриницька громада в рамках розроблення Стратегії розвитку Білокриницької громади подала заяву до Єдиної екологічної платформи «ЕкоСистема» про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
22 Січня, 2024 р., 14:51
19.01.2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» провела онлайн-захід, під час якого були презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в  Рівненській області», а саме підготовлені рекомендації для ОМС та НУО в  Рівненській області.
22 Січня, 2024 р., 14:42
Відповідно до статті 53 Конституції України повна загальна середня освіта є обов’язковою.
22 Січня, 2024 р., 12:08
Сьогодні ми відзначаємо особливий день - День Соборності України. Це свято вшановує акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який було проголошено у 1919 році. Цей день символізує єднання українського народу на його рідній землі!
20 Січня, 2024 р., 14:39
19 січня з метою запобігання вчиненню злочинів дітьми, забезпечення правомірного здорового дозвілля молоді на території Білокриницької територіальної громади
18 Січня, 2024 р., 16:15
Сьогодні представники Білокриницької сільської ради були присутні на Форумі Рад з питань внутрішньо переміщених осіб, який відбувся у Простір Інтеграції.
17 Січня, 2024 р., 17:56
Війна нажаль триває. Та наші військові мужньо тримаються на полі бою та продовжують воювати, захищаючи нас.
17 Січня, 2024 р., 10:02
16 січня відбулося третє засідання Робочої групи з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи, міжмуніципального співробітництва, підвищення рівня інклюзії, за участі представників Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та громадської організації «Фундація «Простір».
15 Січня, 2024 р., 17:13
Наразі Україна переживає складні часи у зв’язку із агресією з боку російської федерації, а деякі її міста виборюють своє право на існування. Звичайно, населення знаходиться у скрутному становищі і потребує соціального захисту та підтримки.
11 Січня, 2024 р., 17:21
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 11 січня, до кінця доби та вночі 12 січня очікується хуртовина, пориви північно - західного вітру 15 – 18 м/с, подекуди снігові замети. На дорогах збережеться ожеледиця (І рівень небезпечності,  жовтий).