29 Лютого, 2024 р., 10:13
Відповідно до листа заступника начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу від 15 лютого 2023 року № 628/5/2-08, Рівненська районна державна адміністрації – Рівненська районна військова адміністрація звертає Вашу увагу, що торгівля лікарськими і декоративними видами рослин та їх частинами (корені, стебла, плоди тощо), зібраними в порядку загального використання природних рослинних ресурсів, заборонена частиною четвертою статті 9 Закону України «Про рослинний світ».
28 Лютого, 2024 р., 17:24
Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період жовтень - грудень 2023 р.
28 Лютого, 2024 р., 11:33
Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
26 Лютого, 2024 р., 15:21
26 лютого в Україні відзначають 10 років початку спротиву окупації Криму. У 2020 році Президент України Володимир Зеленський видав відповідний Указ, яким встановив 26 лютого День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
26 Лютого, 2024 р., 14:56
У  м. Одеса  відбувся  5 – денний гібридний навчальний тренінговий  тур  «Сучасні технології та послуги соціального значення. Практики запровадження та надання в м. Одеса» за участі 21 представника територіальних громад з 7 областей України.
26 Лютого, 2024 р., 10:38
Отримали  надзвичайно важливу підтримку від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» .
24 Лютого, 2024 р., 11:13
24 лютого 2024 року… вже 731 день, як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню російської федерації. У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни.
22 Лютого, 2024 р., 18:10
У Рівному завершився триденний базовий тренінг для молодіжних працівників в межах проєкту «ІМПУЛЬС».
20 Лютого, 2024 р., 09:10
Цими днями минає десять років скорботної дати сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ.