Білокриницька
територіальна громада

Рівненська область, Рівненський район

25 Листопада, 2021 р., 12:05
            Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
11 Листопада, 2021 р., 11:10
Білокриницька територіальна громада долучається до здійснення мрії важкохворої дитини, яка мріє потрапити до Книги Рекордів Гіннеса. Ось лист, який ми отримали від Горохівської міської ТГ Волинської області. Ось цей лист: «Звертаємося до Вас від імені важкохворої дитини, що страждає на рак. Її мрією є потрапити в Книгу Рекордів Гіннеса з найдовшим ланцюжком листів, який буде безперервно передаватися з одного місця в інше.
04 Листопада, 2021 р., 15:56
Сьогодні розпочав свою роботу Всеукраїнський форум “Україна 30. Безпечна громада”, в якому бере участь  голова Білокриницької громади Тетяна Гончарук. Даний форум відбувається за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України, в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30», що відбувається під патронатом Президента України.